آجر سفید چه تاثیری در دکوراسیون منزل دارد و استفاده از آن چه ویژگی ها و مزایایی دارد

آجر سفید چه تاثیری در دکوراسیون منزل دارد و استفاده از آن چه ویژگی ها و مزایایی دارد، هنگامی که مردم به یک دیوار آجری فکر می کنند، اصولاً تصویر خانه های قدیمی به ذهن آن ها خطور می کند و تصوری از وجود چنین دیواری در خانه مدرن ندارند. هر چند دو سبک مدرن و سنتی تفاوت قابل توجهی با یکدیگر دارند، اما گاهی اوقات آن ها مکمل یکدیگر هستند و به خوبی در کنار هم جلوه پیدا می کنند. در واقع استفاده از المان های قدیمی و سنتی در طراحی داخلی خانه های امروزی می تواند نمایی بسیار جذاب ایجاد نماید. یک دیوار آجری داخلی به فضای ساختمان بافت اضافه می کند و آن را زیباتر نشان می دهد. در ادامه این مطلب به بررسی این المان زیبا در طراحی دکوراسیون داخلی می پردازیم، پس اگر شما نیز قصد دارید از این المان زیبا در طراحی منزل خود استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب: آجر سفید چه تاثیری در دکوراسیون منزل دارد و استفاده از آن چه ویژگی ها و مزایایی دارد

آرک های پیش ساخته چه نوع آرک هایی هستند و چگونه می توان آنها را نصب کرد

آرک های پیش ساخته چه نوع آرک هایی هستند و چگونه می توان آنها را نصب کرد، خانه های امروزی با آرک های زیبا، نمای فوق العاده ای پیدا می کنند. این آرک ها به دیزاین مدرن داخلی استایل منحصر بفردی اضافه می کنند و دکوراسیون را لوکس، شیرین و دوست داشتنی نشان می دهند. آرک های پیش ساخته نوعی از درب های آرک است که در این مقاله قصد داریم طریقه نصب آنها را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آرک های پیش ساخته چه نوع آرک هایی هستند و چگونه می توان آنها را نصب کرد

درب های قوسی (آرک دار) چه درب هایی هستند و استفاده از آنها چه مزایایی دارد؟

درب های قوسی (آرک دار) چه درب هایی هستند و استفاده از آنها چه مزایایی دارد؟، درب های قوسی شکل یا آرک دار داخلی نه جدید هستند و نه امروزی اما بسیار زیبا و خوش استایل می باشند. از این درب ها نزدیک به 4000 سال است که استفاده می شود، خصوصاً مردم رومانی در گذشته به وفور از این درب ها در ساختار خانه های خود استفاده می کردند، از این رو نمی توان این مدل درب را امروزی نامید. درب های قوسی شکل اجزای مهم یک ساختمان هستند که هم می توانند موجب استحکام ساختار شوند و هم فضاهای خالی را پر کنند. این درب ها واقعا عالی بوده و نه تنها ساختمان را زیبا می کنند، بلکه نقش ساختاری نیز دارند. معمولاً، فشار بار ساختمان بر روی قسمت بالایی این درب ها به دو طرف درب منتقل شده، سپس به پایین درب می رسد. در ادامه این مطلب به بررسی این نوع درب ها می پردازیم پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: درب های قوسی (آرک دار) چه درب هایی هستند و استفاده از آنها چه مزایایی دارد؟

آشنایی با انواع درب های آرک دار (قوسی شکل)

آشنایی با انواع درب های آرک دار (قوسی شکل)، در طراحی ساختار آرک انواع و اقسام مدل ها وجود دارند که شامل آرک های گوتیک، آرک های فویلی، آرک های نیم دایره ای و آرک های هندسی می شوند. آرک ها ورودی های داخلی و خارجی، خانه شما را بزرگ تر می کنند و همچنین تنوع درب ها در این مدل ساختار، بسیار زیاد است. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع درب های قوس دار (آرک دار) آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع درب های آرک دار (قوسی شکل)

برای سرویس و نگهداری تیغه برش بتن و تیغه آسفالت بر، به چه نکاتی باید توجه کرد

برای سرویس و نگهداری تیغه برش بتن و تیغه آسفالت بر، به چه نکاتی باید توجه کرد، یکی از وسایل کاربردی در پروژه های راه و شهرسازی، تیغه آسفالت بر است که برای برش آسفالت و بتن به کار می رود. گاهی اوقات برای تعمیرات خیابان ها، کابل کشی، خطوط آب و فاضلاب و ... نیاز به برش آسفالت یا بتن می باشد. در این موارد از تیغه آسفالت بر استفاده می کنند. این کار باعث می شود تا برش آسفالت بسیار تمیز و در مدت کوتاهی انجام شود.

ادامه مطلب: برای سرویس و نگهداری تیغه برش بتن و تیغه آسفالت بر، به چه نکاتی باید توجه کرد